Πρόγραμμα ΤV > Το πρόγραμμα της τηλεόρασης σήμερα!
20.06.2021
Όλα
Ταινίες
Σειρές
Ντοκιμαντέρ
Ενημερωτικές Εκπομπές
Ψυχαγωγικές Εκπομπές
Ant1Ant1
Υγεία Πάνω απ’ Όλα Κ9 10:30
Λίτσα.com (Ε) 11:30
ANT1 News 13:00
ΑΝΤ1 News – Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα 14:10
Εγκλήματα (Ε) 14:15
Euro Day (Ζ) 15:00
Ο Αισιόδοξος 16:00
ANT1 News 18:00
Στα Πέναλτι 18:40
Ποδόσφαιρο: Ιταλία – Ουαλία (Ζ) 18:50
Παίξτε Μπάλα (Ζ) 21:00
Ποδόσφαιρο: Ισπανία – Πολωνία (Ζ) 21:50
Ποδόσφαιρο: Ελβετία – Τουρκία (Μ) 22:00
Euro Show (Ζ) 00:00
Ποδόσφαιρο: Ουκρανία – Αυστρία (Μ) 01:00
Επιθυμίες (Ε) 03:00
Μπρούσκο (Ε) 04:00
Και οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε) 04:45
MegaMega
Διπλοπενιές 10:00
Με Δύο Μαμάδες Ε9 12:00
Με Δύο Μαμάδες Ε10 12:30
Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων 13:00
Eco Γεγονότα 13:50
Το Βιβλίο της Ζούγκλας 2: Μόγλι και Μπαλού (Jungle Book 2: Mowgli and Baloo) 14:00
Σ’ Αγαπώ – Μ’ Αγαπάς Ε56 16:00
Σ’ Αγαπώ – Μ’ Αγαπάς Ε57 16:30
Δελτίο Νοηματικής 17:00
Ντόλτσε Βίτα Ε42 17:10
Ντόλτσε Βίτα Ε43 17:55
My Greece 18:40
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 19:45
Σιωπηλός Δρόμος Ε11 21:00
Εφιάλτης Μέσα στο Δάσος (Girl in the Bunker) 22:10
Κουνγκ Φου… Ζίο! (Kung Fu Hustle) 00:10
Σε Βλέπω στα Όνειρά μου (In My Dreams) 02:10
Σκυλίσια Ζωή Ε18 04:10
Τηλεμπόρα Ε20 04:40
ΣΚΑΪΣΚΑΪ
Σαββατοκύριακο Παρέα 10:00
dot. 12:50
Οι Ειδήσεις του ΣΚΑΪ 14:00
Τα Νέα των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων 14:45
Σου Κου Family 15:00
Δελτίο στη Νοηματική 17:20
Συνταγές Ψυχής (Ε) 17:40
Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε) 18:40
Τα Νέα του ΣΚΑΪ 19:50
Survivor 21:00
9-1-1 Κ3 Ε1 01:30
Anthony Bourdain Parts Unknown Κ5 Ε1 02:30
Super Makeover (Ε) 03:30
Καλό Μεσημεράκι (Ε) 04:15
ΕΡΤ1ΕΡΤ1
ΕΡΤ Ειδήσεις – Αθλητικά – Καιρός 12:00
Το Αλάτι της Γης 13:00
ΕΡΤ Ειδήσεις – Αθλητικά – Καιρός 15:00
Τα Καλύτερά μας Χρόνια 16:00
Τα Καλύτερά μας Χρόνια 17:00
ΕΡΤ Ειδήσεις 18:00
Σημείο Συνάντησης 18:15
Μουσικό Κουτί 19:00
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων – Αθλητικά – Καιρός 21:00
Αθλητική Κυριακή 22:00
ΕΡΤ Ειδήσεις – Αθλητικά – Καιρός 00:00
Μουσικό Κουτί (Ε) 00:05
Προσωπικά (Ε) 01:20
Σαν Σήμερα τον 20ό Αιώνα (Ε) 02:20
Το Αλάτι της Γης Κ2 Ε16 (Ε) 02:35
Η Ζωή Αλλιώς Κ1 Ε17 (Ε) 04:35
ΕΡΤ3ΕΡΤ3
Ελλήνων Δρώμενα 10:00
Άγρια Ελλάδα Κ2 11:00
Βότανα, Καρποί της Γης 12:00
Κυριακή στο Χωριό 12:30
ΕΡΤ Ειδήσεις – Αθλητικά – Καιρός 14:00
Αγώνας Ποδοσφαίρου 14:45
Auto Moto ΕΡΤ 17:00
Η Μέγκαν Φοξ και τα Μυστήρια Κ1 18:00
ΕΡΤ Ειδήσεις – Αθλητικά – Καιρός 19:00
Αγώνας Ποδοσφαίρου 20:00
Ξένη Ταινία 22:00
Ένας Βίαιος Άντρας 23:30
Αυτοκρατορικά Σπα Ε4 (Ε) 00:30
24 Ώρες Ελλάδα (Ε) 01:30
Σύγχρονη Παραδοσιακή Μουσική (Ε) 02:30
Κυριακή στο Χωριό Ε16 (Ε) 03:30
Μοναδική, 1 Καλλιτέχνης, 1 Μνημείο, 1 Συναυλία (Ε) 05:00
AlphaAlpha
Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση 10:00
Ειδήσεις 13:00
Καλύτερα δε Γίνεται! 13:50
Kitchen Lab 16:40
Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική Γλώσσα 17:40
Το Σόι σου Κ3 Ε11 (Ε) 17:50
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 18:50
Akis’ Food Tour (Ε) 20:00
Υδάτινος Κόσμος (Waterworld) 21:10
Χτυποκάρδια στο Θρανίο 22:30
Χτυποκάρδια στο Θρανίο 01:00
Deal (Ε) 03:30
Θυρίδα Τηλεπώλησης 04:30
Ο Μίκυ και οι Φίλοι του σε Αγώνες Ταχύτητας 05:00
StarStar
Polly Pocket 07:00
Leo and Tig 08:00
Ο Σκανδαλιάρης Τοτός 10:15
Miraculous Lady Bug 10:45
Barbie Dreamhouse Adventures 11:15
Beyblade Burst Rise 12:00
Ταινία 12:30
Traction 14:10
Star News 15:00
Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα 15:30
Τα Φιλαράκια Κ1 15:45
Τα Φιλαράκια Κ1 16:15
Two and a Half Men Κ2 16:45
Ταινία 17:15
Star News 19:50
Ταινία 21:00
NCIS Κ16 Ε8 00:45
Απόλλο 13 (Apollo 13) 01:45
Grimm Κ3 04:30
Open Beyond TVOpen Beyond TV
Έλα Χαμογέλα 09:50
Open News 13:00
Open Sport 13:40
Αννίτα Κοίτα 14:50
Open News στη Νοηματική 17:45
Αννίτα Κοίτα 18:00
Open News 18:50
Εικόνες 20:00
Ταινία 21:00
Total Football 23:15
Ποδόσφαιρο: Ουρουγουάη – Χιλή (Ζ) 00:00
Criminal Minds Κ13 Ε1 02:00
Criminal Minds Κ13 Ε2 03:00
Ασανσέρ για 2 (5 Flights Up) 03:45
ΕΡΤ2ΕΡΤ2
Με Αρετή και Τόλμη 11:45
Χωρίς Πυξίδα Ε2 12:15
ΠΟΠ Μαγειρική Κ3 Ε18 13:15
Κάθε Εμπόδιο για Καλό 14:15
Έρωτας Όπως Έρημος Ε23 (Ε) 15:45
Formula 1 2021 – Grand Prix Γαλλίας (Ζ) 16:50
Κλεινόν Άστυ – Ιστορίες της Πόλης Κ2 Ε7 19:00
Η Ελληνική Επανάσταση Ε11 20:00
Γιατί 21 – 12 Ερωτήματα Ε12 21:00
Κόνδορας Κ2 Ε9 22:00
Κόνδορας Κ2 Ε10 22:50
Μια Μέρα για Όλο τον Κόσμο 23:45
Ένας Ήρωας στη Ρώμη 00:40
Γιατί 21 – 12 Ερωτήματα (Ε) 02:20
Η Ελληνική Επανάσταση (Ε) 03:15
Κόνδορας (Ε) 04:10
ΕΡΤ HDΕΡΤ HD
Μακεδονία TVΜακεδονία TV
Η Αγορά Σήμερα 10:00
Η Αγορά Σήμερα 11:00
Η Αγορά Σήμερα 12:00
Η Αγορά Σήμερα 13:00
Η Αγορά Σήμερα 14:00
Η Αγορά Σήμερα 15:00
Η Αγορά Σήμερα 16:00
Οι Μεν και οι Δεν (Ε) 17:00
The Nanny 18:00
Στα Πέναλτι 18:40
Pre Game 18:50
Ποδόσφαιρο: Ελβετία – Τουρκία (Ζ) 19:00
Post Game 20:45
Saving Hope 21:00
Saving Hope 22:00
Ο Αγνοούμενος (Missing) 23:00
The Nanny (Ε) 01:45
The Blacklist (Ε) 02:30
Saving Hope (Ε) 03:00
Saving Hope (Ε) 04:00
Η Βασίλισσα της Καρδιάς (Ε) 05:00