Πρόγραμμα ΤV > Το πρόγραμμα της τηλεόρασης σήμερα!
18.06.2024
Όλα
Ταινίες
Σειρές
Ντοκιμαντέρ
Ενημερωτικές Εκπομπές
Ψυχαγωγικές Εκπομπές
Ant1Ant1
ΑΝΤ1 News 13:00
Ρουκ Ζουκ 15:00
Το Καφέ της Χαράς (Ε) 16:15
5 x 5 17:30
ANT1 News 18:45
Ποιος Θέλει να Γίνει Εκατομμυριούχος 20:00
Ψυχοκόρες Ε47 21:00
Παγιδευμένοι Κ2 Ε68 22:30
Τhe 2night Show Κ8 00:00
5 x 5 (Ε) 02:00
Ρουκ Ζουκ (Ε) 03:00
Κάρμα (Ε) 04:00
Πάτερ Ημών (Ε) 05:00
MegaMega
Ελένη 13:30
Live News 15:50
Δελτίο Νοηματικής 18:00
Live News 18:10
The Chase 18:30
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 19:45
MEGA Αθλητικά 20:40
Δελτίο Καιρού 20:50
Δελτίο Θερμοκρασίας 20:55
Η Γη της Ελιάς Κ3 Ε184 21:00
Το Ναυάγιο Ε109 22:50
Mega Stories 00:10
Εξολοθρευτής: Η Σωτηρία 01:20
NCIS Κ16 Ε2 03:40
Φιλοδοξίες Ε732 04:40
Μαρία η Άσχημη Ε192 05:00
ΣΚΑΪΣΚΑΪ
Σήμερα 06:00
Fay’s Time 11:50
Η Μαμά μου Μαγειρεύει Καλύτερα από τη Δική σου (Ε) 14:50
My Style Rocks (Ε) 16:15
Ο Μονομάχος 18:45
Τα Νέα του ΣΚΑΪ 19:50
Survivor 21:00
FBI Κ1 Ε19 01:00
FBI Κ1 Ε20 02:00
Γυναίκες Δολοφόνοι Κ5 Ε7 03:00
Happy Traveller (Ε) 04:00
Πρώτη Εικόνα 05:00
ΕΡΤ1ΕΡΤ1
Switch (Ε) 13:00
Ντοκιμαντέρ 16:00
Αναλυτικό Δελτίο Ειδήσεων – Αθλητικά – Καιρός 18:00
Ποδόσφαιρο: Τουρκία – Γεωργία (Ζ) 19:00
Euro Nights 21:00
Ποδόσφαιρο: Πορτογαλία – Τσεχία (Ζ) 22:00
Euro Nights 00:00
Πρωίαν Σε Είδον (Ε) 01:30
Switch (Ε) 03:20
Στούντιο 4 (Ε) 04:10
ΕΡΤ3ΕΡΤ3
Βότανα, Καρποί της Γης (Ε) 15:30
Ο Κόσμος των Σπορ 16:00
Νησιά στην Άκρη Κ2 Ε5 (Ε) 17:00
Εντός Κάδρου Κ2 Ε5 17:30
Η Λέσχη του Βιβλίου Κ3 18:00
Musikology Ε6 (Ε) 18:10
Πόλεις 19:00
Ειδήσεις από την Περιφέρεια 19:15
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου 2024 (Ζ) 20:00
Ιστορία του Αντισημιτισμού Ε4 (Ε) 22:10
Ντελικατέσεν 23:10
Στον Καναπέ Ε21 (Ε) 01:00
Musikology Ε6 (Ε) 01:30
Μέρα με Χρώμα (Ε) 02:30
Περίμετρος (Ε) 04:00
Αλυσοδεμένη Αγάπη Κ3 Ε8 (Ε) 05:00
COSMOTE Sport1 HDCOSMOTE Sport1 HD
Ποδόσφαιρο: Μακάμπι Τελ Αβίβ – Ολυμπιακός 14:10
Στιγμιότυπα: UEL & UECL 2023-24 16:50
UEFA Champions League – Στιγμιότυπα 2023-24 17:55
Ποδόσφαιρο: Μίλαν – Ρόμα 19:00
Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός – Φενέρμπαχτσε 21:00
Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Μάντσεστερ Σίτι 23:00
UEL & UECL Μαγκαζίνο 2023-24 Ε19 01:00
Ποδόσφαιρο: Μίλαν – Ρόμα 02:00
Ποδόσφαιρο: Ολυμπιακός – Φενέρμπαχτσε 04:00
AlphaAlpha
T-Live 14:50
Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική Γλώσσα 16:35
Αμφιβολίες (Ε) 16:45
Οικογενειακές Ιστορίες (Ε) 17:45
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 18:50
Ο Παράδεισος των Κυριών Κ2 Ε162 20:00
Σασμός Κ3 Ε142 21:00
Το Προξενιό της Ιουλίας Ε93 22:40
Ο Περίεργος… και ο Πρώτος Ματάκιας 00:15
Νοκ Άουτ στον Έρωτα 02:15
Αληθινοί Έρωτες Κ2 Ε9 (Ε) 04:15
StarStar
Star News 15:00
Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα 15:45
Shopping Star 15:50
Cash or Trash 17:30
Τροχός της Τύχης 18:30
Star News 19:45
Η Μούμια 21:00
First Dates 23:15
Ο Χάρι Πότερ και το Τάγμα του Φοίνικα 01:30
Open Beyond TVOpen Beyond TV
Θυρίδα Τηλεπώλησης 16:00
Open News στη Νοηματική 16:15
Εικόνες (Ε) 16:30
Σαν Ψέμα Ε45 17:45
Open News 18:45
Η Υπόσχεση Κ1 Ε105 20:00
Η Ζωή Όπως την Ξέρουμε 21:00
Στο Γηροκομείο (Ε) 23:45
Ταινία 01:00
Πρωινό Σου Σου (Ε) 02:45
ΕΡΤ2ΕΡΤ2
Δύο Ζωές Ε169 (Ε) 15:00
Χαιρέτα μου τον Πλάτανο Κ2 Ε69 (Ε) 16:00
Χαιρέτα μου τον Πλάτανο Κ2 Ε70 (Ε) 17:00
Κάτι Γλυκό Ε7 (Ε) 18:00
Μαμά-δες Κ4 Ε17 (Ε) 19:00
Τα Στέκια (Ε) 20:00
Το Μυστικό στα Μάτια τους 21:00
Κατηγορούμενοι Ε2 (Ε) 23:00
Η Απόδραση Ε12 (Ε) 00:00
Δύο Ζωές Ε168 (Ε) 01:00
Δύο Ζωές Ε169 (Ε) 02:00
Χαιρέτα μου τον Πλάτανο Κ2 Ε69 (Ε) 03:00
Χαιρέτα μου τον Πλάτανο Κ2 Ε70 (Ε) 03:45
Η Γυφτοπούλα (Ε) 04:30
Μακεδονία TVΜακεδονία TV
Οι Μεν και οι Δεν 15:00
Μην Ψαρώνεις Ε28 16:00
Παρουσιάστε! Ε23 17:00
Εγκλήματα 18:00
Άγριες Μέλισσες Κ3 Ε42 19:30
Baywatch Κ3 21:00
Criminal Minds Κ14 Ε9 22:00
Νόμος και Τάξη: Ειδική Ομάδα Κ17 23:00
The Rookie Κ2 01:00
Νόμος και Τάξη: Ειδική Ομάδα Κ17 02:00
Baywatch Κ3 (Ε) 03:00
The Rookie Κ2 (Ε) 04:00
Άγριες Μέλισσες Κ3 (Ε) 05:00
COSMOTE Cinema1 HDCOSMOTE Cinema1 HD
Επιστροφή στο Μόντοκ 15:15
Παντρεύτηκα Έναν Βλάκα 17:10
How to Talk to Girls at Parties 19:10
Learning to Love 21:00
Τσεκούρι από Κόκκαλο 22:45
Friend Request 01:00
Η Ρόουζ Υποδύεται την Τζούλι 02:30
Η Παραλία 04:10