MasterChef: «Είδα όνειρο τον σεφ Κοντιζά τη νύχτα…» – «Περίμενε, άνω τελεία, φεύγω!»
![MasterChef](https://www.zappit.gr/wp-content/uploads/2024/05/koutso-2-1200x708.jpg)
MasterChef: Το όνειρο της Χριστίνας με πρωταγωνιστή τον Σωτήρη Κοντιζά.
Το τελευταίο όνειρο που έχει δει σε σχέση με το MasterChef ζήτησε από την Χριστίνα να πει ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος. Η απάντησή της τον ξάφνιασε, χαιρέτησε και έφυγε.
«Είδα τον σεφ Κοντιζά προχθές τη νύχτα…» πρόφτασε να πει η Χριστίνα με τον Κουτσόπουλο να τη διακόπτει: «Περίμενε… Τον σεφ Κοντιζά προχθές τη νύχτα. Άνω τελεία. Φεύγω! Πείτε τα».
Η Χριστίνα περιέγραψε ότι είδε στο όνειρο πως έπρεπε να μαγειρέψουν απαιτητικά υλικά, ο Σωτήρης Κοντιζάς τους έδωσε λίγο χρόνο και βγήκε υποψήφια: «Εύχομαι να μην σας ξαναδώ!»