Ολυμπιακοί Αγώνες 2016: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της 12ης ημέρας

Ολυμπιακοί Αγώνες
Πλούσιο και σήμερα το τηλεοπτικό μενού των Ολυμπιακών Αγώνων.

Η Ελλάδα πανηγυρίζει ένα ακόμα μετάλλιο με τους Μάντη – Καγιαλή στα 470 της ιστιοπλοΐας και σήμερα θα μάθουμε το… χρώμα του. Ξεχωρίζουν ακόμα οι προημιτελικοί στο μπάσκετ των ανδρών με τις μεγάλες μονομαχίες Αυστραλίας -Λιθουανίας, Ισπανίας – Γαλλίας, ΗΠΑ – Αργεντινής και Κροατίας – Σερβίας. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει και προκριματικά Champions League, όπου δεσπόζει το ματς της Πόρτο με τη Ρόμα.

Αναλυτικά:

15:20 OTE SPORT 1 Στίβος: Προκριματικοί/Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:20 ΕΡΤ1 Στίβος: Προκριματικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:50 ΕΡΤ2 Βόλεϊ (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:55 OTE SPORT 3 Ιππασία – Τελικός: Υπερπήδηση εμποδίων ομαδικό Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 OTE SPORT 4 Βόλεϊ (Α): Καναδάς – Ρωσία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:00 ΕΡΤ3 Μπάσκετ (Α): Αυστραλία – Λιθουανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:00 OTE SPORT 2 Μπάσκετ (Α): Αυστραλία – Λιθουανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:00 ΕΡΤ2 Πινγκ πονγκ Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:00 OTE SPORT 6 ATP Masters Σινσινάτι
18:50 ΕΡΤ2 Ποδόσφαιρο (Α): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:50 OTE SPORT 3 Ιστιοπλοΐα – Αγώνες μεταλλίων: 470 (A+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 OTE SPORT 4 Ποδόσφαιρο (Α): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:30 ΕΡΤ3 Χάντμπολ (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:55 OTE SPORT 1 Πυγμαχία – Προημιτελικά/Ημιτελικά/Τελικός: 60κ (Γ), 69κ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:30 ΕΡΤ1 Μπάσκετ (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:30 OTE SPORT 2 Μπάσκετ (Α): Ισπανία – Γαλλία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:00 ΕΡΤ3 Τάε κβον ντο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:00 ΕΡΤ2 Πυγμαχία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:55 OTESPORT 3 Πάλη – Ρεπεσάζ/Τελικοί Ελευθέρας: 48κ (Γ), 58κ (Γ), 69κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 ΕΡΤ3 Ποδόσφαιρο (Α): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 OTE SPORT 4 22Ποδόσφαιρο (Α): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:30 ΕΡΤ1 Πόλο (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
3:35 OTE SPORT 1 2Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
0:00 OTE SPORT 2 0Βόλεϊ (Α): Ιταλία – Ιράν Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:00 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Α): Ιταλία – Ιράν Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:45 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ – Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:45 OTE SPORT 4 Μπάσκετ (Α): ΗΠΑ – Αργεντινή Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:10 ΕΡΤ1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:55 TE SPORT 3 Τάε κβον ντο – Ρεπεσάζ/Τελικοί: 58κ (Α), 49κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες2016
02:00 ΕΡΤ3 Tάε κβον ντο Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:33 ΕΡΤ2 Πινγκ Πονγκ – Τελικός: Ομαδικό (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:00 OTE SPORT 4 Στίβος – Τελικός: Άλμα εις μήκος (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:15 OTE SPORT 2 Μπάσκετ (Α): Κροατία – Σερβία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:15 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:30 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Α): Προημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
06:00 ΕΡΤ1 Μπιτς βόλεϊ: Τελικός (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
06:00 OTE SPORT 4 Μπιτς βόλεϊ: Τελικός (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

Playoff Champions League

21:45 OTE Sport 8 Λουντογκόρετς – Πλζεν Champions League Playoffs
21:45 OTE SPORT 7 Σέλτικ – Χαποέλ Μπερ Σεβά Champions League Playoffs
21:45 OTE SPORT 6 Βιγιαρεάλ – Μονακό Champions League Playoffs
21:45 OTE SPORT 5 2 Πόρτο – Ρόμα Champions League Playoffs

close button

Κάντε Like: Zappit.gr στο Facebook