Ολυμπιακοί Αγώνες 2016: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της 13ης ημέρας

Ολυμπιακοί Αγώνες
Πλούσιο είναι το τηλεοπτικό μενού που προσφέρουν ΕΡΤ και ΟΤΕ TV, αναφορικά με τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Ρίο Ντε Τζανέιρο. Αναλυτικά:

14:30 OTE SPORT 3 Μπάντμιντον – Ημιτελικά/Τελικοί: Μονό (Γ), Διπλό (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

14:55 ΕΡΤ3 Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:00 OTE SPORT 4 Κανόε/Καγιάκ Σπριντ: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:20 ΕΡΤ1 Στίβος: Προκριματικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
15:30 OTE SPORT 1 Στίβος: Προκριματικοί/Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 ΕΡΤ3 Πάλη: Προκριματικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
16:00 ΕΡΤ2 Καταδύσεις – Ημιτελικά: Πλατφόρμα 10μ. (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:00 OTE SPORT 4 Τρίαθλο: Τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:00 OTE SPORT 2 Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
17:30 ΕΡΤ2 Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
18:30 ΕΡΤ1 Τάε κβον ντο: Προκριματικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:00 ΕΡΤ3 Βόλεϊ (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
19:30 ΕΡΤ2 Ποδηλασία BMX – Τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:00 OTE SPORT 4 Πυγμαχία – Ημιτελικά/Τελικός: 51κ (Γ), 56κ (Α), 75κ (Α), 81κ (Α )Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
20:55 ΕΡΤ3 Τάε κβον ντο: Προημιτελικά/Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:00 OTE SPORT 3 Μπάσκετ (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:10 ΕΡΤ1 Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
21:10 OTE SPORT 2 Πόλο (Α): Ελλάδα – Ισπανία Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:00 ΕΡΤ2 Πάλη Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
2:30 OTE SPORT 1 2Καταδύσεις – Τελικός: Πλατφόρμα 10μ. (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
22:30 OTE SPORT 2 Πόλο (Α): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:00 ΕΡΤ3 Χόκεϊ επί χόρτου (Α): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:00 OTE SPORT 4 Χόκεϊ επί χόρτου (Α): Τελικός Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
23:55 OTE SPORT 2 Πάλη – Ρεπεσάζ/Τελικοί Ελευθέρας: 52κ (Γ), 63κ (Γ), 75κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
00:35 OTE SPORT 1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 ΕΡΤ2 Μπάσκετ (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:00 OTE SPORT 3 Μπάσκετ (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:30 ΕΡΤ1 Στίβος: Τελικοί (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
01:55 ΕΡΤ3 Τάε κβον ντο – Τελικοί: 68κ (Α), 57κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:00 OTE SPORT 4 Τάε κβον ντο – Ρεπεσάζ/Τελικοί: 68κ (Α), 57κ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
02:30 OTE SPORT 2 Στίβος – Τελικός: Σφαιροβολία (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
03:40 ΟTE SPORT 2 Στίβος – Τελικός: Ακοντισμός (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
3:50 ΕΡΤ2 0Μπιτς βόλεϊ: Μικρός τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:15 OTE SPORT 3 Βόλεϊ (Γ): Ημιτελικά Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
04:35 OTE SPORT 1 Μπιτς βόλεϊ: Μικρός τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016
06:00 OTE SPORT 1 Μπιτς βόλεϊ: Τελικός (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2016

close button

Κάντε Like: Zappit.gr στο Facebook